Ką reikia žinoti prieš kreipiantis į baldų gamintojus?

Lietuvoje turime daug baldų gamintojų, dar rinktis yra iš ko. Pagrindas, kaip išsirinkti profesionalus. Viename iš straipsnių plačiau aprašėme visus kriterijus, tad šiandien trumpai apžvelkime ką reikia žinoti. Pirmiausia orientuokitės į kokybę. Kokybiškos medžiagos, furnitūra, montavimo paslaugos – tinkamai sukurtas jūsų individualus baldas. Antras aspektas, ar baldų gamintojai atlieka montavimo paslaugas. Svarbu, kad nestandartiškai pagamintą baldą montuotų tos pačios kompanijos specialistai. Kokybiškesnis galutinis darbas ir žinoma garantijos. Taigi, ką reikia žinoti prieš perkant baldus, prieš užsisakant nestandartinę jų gamybą? Turėtumėte nuspręsti kaip atrodys jūsų baldai, bendrai kalbant kokių baldų norite, koks stilius, spalvos ir t.t. Aišku, nebūtina visko žinoti iki smulkmenų ir patiems susikurti baldų projektą, tačiau žinokite kryptį ir to užtenka. Visą likusį darbą atliks baldų projektuotojai, interjero dizaineriai. Kad lengviau suprastumėte, kaip atrodo nestandartiniai baldai peržiūrėkite šias nuotraukas:

Baldų gamyba: pigiai ar brangiai?

Tikriausiai suprantate, kad individualiai gaminami baldai negali kainuoti labai pigiai. Būtų keista, jeigu kompanija tokius baldus pardavinėtų pigiau nei standartiniai baldai. Baldu gamyba reikalauja laiko, kokybiškų medžiagų ir specialistų komandos. Prie jūsų baldų dirba daug profesionalų, tad visiškai suprantama, kad individualiai sukurti virtuvės baldai, svetainės baldai, spintos, pervartos su stumdomomis durimis bus atitinkamai įkainoti. Tačiau nereikėtų iš anksto galvoti, kad nestandartinių baldų gamyba yra labai brangi. Rekomenduojame visada kreiptis į įmonę ir operatyviai gausite preliminarias kainas. Aišku, pigiau baldai gali kainuoti kada naudojamos prastesnės medžiagos, pigesni mechanizmai. Prieš pirkdami tokius baldus paklauskite savęs ar juo naudosite tik vienus metus? Juk baldus perkame ne kiekvieną dieną, tad geriau ieškokite konkurencingo kainos pasiūlymo.

Gražus interjeras ir ergonomiškumo paslaptys

Išskirtinai jums kuriamų baldų grožis priklauso nuo begalės detalių. Tinkamai parinktos spalvos, išskirtiniai projektavimo sprendimai, kokybiška įmontuojama buitinė technika, bei spintelių atidarymo mechanizmai. Šiandien, daugelis kompanijų siūlo ypač vizualiai gražaus dizaino baldus, kuriose naudojamos pažangios technologijos. Visos spintelės, durys, stalčiai lengvai atsidaro, o kas svarbiausia – lengvai ir užsidaro. Egzistuoja mechanizmai, kurie automatiškai atidaro jūsų norimas dureles. Visi šie aspektai ir sukuria bendrą baldų grožį. Vien tinkamų spalvų neužtenka. Svarbus apšvietimas ir jo spalvos. Taigi, visos ergonomiškų, stilingų baldų paslaptys slypi smulkiuose detalėse. Gali būti suderintos baldų spalvos, pritaikytos naujausios technologijos, tačiau netinkamas apšvietimas sugadins visą bendrą vaizdą. Taigi, baldų gamyba tai harmonijos paieškos. Rinkitės šios srities profesionalus ir jūsų namus puoš stilingi baldai.