Baldų valymas – kokių klaidų svarbu nedaryti?

Jei norime, kad namuose būtų švaru, tai turime pasirūpinti ne tik kilimų ar langų, bet ir baldų švara. Tačiau, kaip tai padaryti, juo labiau, kad kiekvieno iš mūsų namuose gaus pačių įvairiausių baldų – medinių, plastikinių, stiklinių; didelių ir mažų, klasikinio ar modernaus stiliaus; daug sveriančių ir labai lengvų ir  t.t.? Skubame įvardinti keletą klaidų, kurių reikia vengti valant baldus.

Nešvarumus nuo minkštų baldų reikia šalinti kasdien

Minkštų baldų galima rasti kone kiekvienuose namuose, na, o tuo atveju, jei norite mėgautis tobula jų švara, tai juos turėtumėte valyti kasdien. Belieka tik pridurti, kad šiam tikslui  reikėtų įsigyti mini dulkių siurblį, kuriuo lengvai pašalinti visus nešvarumus be gyvūnų kailį. Išvalius sausuoju būdu, patariam užpurkšti valiklio, kuris padeda išlaikyti ryškią baldų spalvą bei užtikrina gaivų aromatą.

Dėmesį šalinkite nedelsiant

Dėl įvairios veiklos, pavyzdžiui, valgymo, pramogavimo ir t.t., minkštiems baldams dažnai nepavyksta išvengti įvairios kilmės dėmių. Jei taip nutiko, atminkite, jog svarbu dėmes šalinti nedelsiant. Pirmiausia nusausinkite dėmę popierine servetėle, o vėliau – valykite dėmių šalinimui skirtu valikliu. Leiskite dėmei kokybiškai išdžiūti.

Dažnai vėdinkite patalpas

Ne paslaptis ir tai, kad žmonės ieško pačių įvairiausių būdų, kaip užtikrinti gaivų baldų kvapą. Belieka tik pridurti, kad šio tikslo siekti bus kur kas lengviau, jei laikysitės paprastų trijų taisyklių: pirmojo – reguliariai vėdinkite patalpas; antroji – valykite minkštiems baldams skirtu valikliu; trečioji – galite užlašinti keletą lašų eterinio aliejaus. 

Ir dar…

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad dulkės nuo baldų turi būti valomos kuo dažniau (tuomet jų sankaupos bus mažesnės). Na, o, jei dulkių ant baldų bus ypač daug, tai valant baldus iškyla subraižymų tikimybė. 

Na, o pabaigai belieka priminti, kad visada puikiai išeitimi gali tapti ir profesionalus baldų valymas. Specialistai įvertins baldų būklę ir kitus kriterijus ir parinks tinkamiausius valymo sprendimus. Nesugaišite nei minutės, o baldai bus nepriekaištingai.

Taigi, baldai suteikia iš tiesų labai daug jaukumo, grožio, o svarbiausia – komforto mūsų namams, tačiau nereikia pamiršti, jog jie reikalauja mūsų dėmesio bei rūpesčio taip pat. Šios paprastos taisyklės padės palaikyti tobulą minkštų baldų, esančių jūsų namuose, švarą.