Gėlių pristatymas: su kokiais sunkumais susiduria šį darbą dirbantys asmenys?

Gėlių pristatymas blooms.lt – tai paslauga, kurios metu gali būti įteikiamos įvairios gėlės ar jų kompozicijos, o taip  pat – saldžios ar malonios dovanėlės. Ir nors atrodytų, kad šis darbas tikrai turėtų vadintis svajonių darbu, juk atrodytų jį dirbantys yra nuolat apsupti gražiausių gėlių ir dovanoja žmonėms  puikias emocijas, verta akcentuoti, kad tenka susidurti ir su įvairias sunkumais. Kokiais?

Klientai nenurodo tikslaus laiko, kuomet bus galima surasti žmogų, kuriam ir skirtos gėlės

Bene vienas labiausiai erzinančių dalykų yra tas, kad klientai labai dažnai nenurodo teisingo laiko, kuomet galima surasti žmogų, kuriam ir turėtų būti įteiktos gėlės. Nereikia ir sakyti, tai labai pasunkina darbą.

Klientai nurodo klaidingą adresą

Dar viena problema, su kuria, deja, taip pat dažnai tenka susidurti šį darbą dirbantiems žmonėms, yra ta, kad klientai nurodo klaidingą adresą. Taigi, sužinojus, kad nurodytomis koordinatėmis asmuo, kuriam, skirtos gėlės, negyvena, tenka ne tik tikslinti adresą, bet ir sugaišti daugiau laiko.

Klientai netinkamai arba nepilnai užpildo užsakymo formą

Šiandien, norint užsakyti gėlių pristatymo paslaugą, jau nebereikia eiti iš namų – užsakymą galima tiesiog pateikti internetu. Tačiau, tam, kad užsakymas būtų pateiktas, reikia užpildyti formą, kuri yra sudaryta bent iš kelių klausimų. Vis dėlto, darbuotojų praktika rodo, kad labai didelė dalis žmonių arba netinkamai, arba nepilnai užpildo formą, tokiu būdu apsunkindami darbą. Tokiais atvejais, darbuotojai turi susisieksite su klientu ir iš naujo užpildyti formą, pagal visus reikalavimus.

Kaip matyti, šį darbą dirbantieji, susiduria su tam tikrais sunkumais, kurie kyla dėl… klientų nežinojimo, aplaidumo ar elementaraus skubėjimo. Taigi, jei planuojate pasinaudoti gėlių pristatymo paslauga, nepamirškite, kad būtent jūs ir esate tas žmogus, nuo kurio priklausys, ar gėles pristatantis asmuo patirs sunkumų. Raskite pakankamai laiko susipažinti su sąlygomis bei jas tinkamai išpildyti – darbuotojai bus tikrai už tai dėkingi, o ir jūs jausitės kur kas maloniau, žinodami, kad buvo išvengta nesusipratimų. Naudokitės paslaugomis atsakingai bei gerbdami kitų žmonių laiką bei pastangas.