Kiekvienas iš mūsų turime savo nuomonę. Kartais ji tikrai sava, kartais daugiau ar mažiau primesta. Drabužiai ir aksesuarai – tema, kurioje nuomonių gausu. Tačiau net išrankiausią skonį turėtų atitikti Chronos.lt laikrodžių asortimentas, kurį apžiūrėti galite internete.

Galima išskirti kelias priežastis, kodėl Chronos.lt yra geras variantas:

  • tai plati laikrodžių pasiūla;

  • veikla vykdoma netrumpą laiką, pirkėjai įvertino patikimumą;

  • produktų peržiūra ir įsigijimas internetu yra labai patogūs.

Tarp siūlomų produktų yra daug žinomų gamintojų šedevrų, kuriems negailima pagyrų tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Vis dėlto pirkėjų pasirinkimą lemia ne vien garsūs vardai. Kokie apskritai yra lūkesčiai, kalbai pasisukus apie aprangą bei aksesuarus? Štai 5 punktai:

Kaina. Kodėl pirmoje vietoje iškeltas būtent šis aspektas? Todėl, kad kaina dažnai lemia, ar sprendimas bus teigiamas, ar neigiamas. Pavyzdžiui, jei esate numatę išleisti 70 eurų batams, tai apsidžiaugsite radę puikią porą už 55 eurus. Jei rasite dailius batus už 79 eurus, dar tikriausiai pagalvosite, ar pirkti. Bet jeigu kaina bus 250 eurų, vadinasi, suma neatitiks galimybių ar lūkesčių.

Gamintojas. Pasakius „Nike“ ir ištarus žodį „avalynė“ iš karto kyla konotacijos, kad tai stilinga, kokybiška. Panašiai ir su laikrodžiais: „Orient“ – puikus kainos ir kokybės santykis iš Japonijos; „Rolex“ – išskirtinė prabanga ir nepalenkiamas įvaizdis iš Šveicarijos.

Spalvos. Mėgstate rudus batus? Dažniausiai avite mėlynas kelnes? Balti marškiniai jums yra numeris vienas? Ieškote laikrodžio su juodu ciferblatu? O gal norėtumėte ryškesnio varianto? Spalvos renkantis drabužius ir papuošalus yra labai svarbios. Jos priklauso ne tik nuo „patinka / nepatinka“, bet ir nuo derinimo galimybių.

Medžiagos. Dairotės laikrodžio su metaline apyranke? Norėtumėte velvetinių kelnių? Ieškote odinės striukės? Medžiagos tikrai svarbios. Renkatės automobilį? Domina mašinos su odiniais salonais? O gal perkate telefoną su aliumininiu rėmeliu? Kad ir kokie daiktai, kad ir kokios kainų kategorijos, medžiagų pasirinkimo reikšmė nenublanksta.

Parduotuvė. Ne mažesne svarba pasižymi ir parduotuvė. Jei apsilankius prekybos vietoje teko bendrauti su nemandagiais konsultantais, kažin ar kitą kartą ten užsuksite. O kai patirtis pozityvi, tai norisi užsukti dar ir dar. Ar tai būtų automobilių turgus, ar baldų parduotuvė, visais atvejais daug ką lemia mandagus aptarnavimas ir tikslingos konsultacijos.

Pastebėtina ir pabrėžtina, kad pirkėjų lūkesčiai nevienodi. Kaip minėta anksčiau, batai gali kainuoti ir 55 eurus, ir 250. Bet ar tai reiškia, kad brangesnis variantas liks nenupirktas? Tikėtina, kad greičiau ar vėliau tą avalynės porą kas nors nusipirks.

Kai kuriuos dalykus vertiname subjektyviai, tarkime, segime laikrodį su odine apyranke. Tačiau tai yra pasirinkimas, o ne vienintelė tiesa. Nes laikrodžių būna ir su odinėmis, ir su kaučiukinėmis, ir su metalinėmis, ir su tekstilinėmis apyrankėmis, ir vieno tobulo varianto tikriausiai nėra. Galima įvardyti, kas patvariausia ar pan., bet kiekvienam žmogui patogumo ir stiliaus sąvoka reikš skirtingus pliusus ir minusus. Todėl teigti, kad odinė apyrankė „valdo“, būtų pernelyg drąsu ir nepagrįsta.

Iš pastarųjų eilučių tampa akivaizdu, kad aprangos, aksesuarų ir apskritai mados pasaulio temos gali būti itin subjektyvios. Kita vertus, kai kurie dizaino sprendimai pripažįstami kone visuotinai. Sakysim, šiame straipsnyje anksčiau minėti „Nike“ bateliai tokie populiarūs, tokie trokštami, kad formuojasi vienut vienutėlis teiginys: pirkėjams patinka dizainas. Tad nors subjektyvumo ir daug, kartais dizaineriai pataiko į dešimtuką ir sukuria produktą, kuriam negailima pagyrų. Ir nes ne kartais sukuria…

O kaipgi laikrodžiai? „Rolex“ gaminiai gali patikti arba ne, bet jie buvo, yra ir bus kaip ikona. O gera žinia, kad ieškant kokybiško laikrodžio nebūtina leisti tūkstančių prabangiam „Rolex‘ui“. Kokia šiandieninė kokybiškų laikrodžių pasiūla, galite sužinoti apsilankę Chronos.lt.