Lęšiai internetu ir 2019 metų mados tendencijos Europoje

Dabar turime pasirinkimą, kur pirkti, ir dauguma jau žino, kad perkant internetu galima sutaupyti nemažai laiko, kadangi tuomet nereikia niekur išeiti iš namų, tačiau ar patogu taip pirkti lęšius? Juk tuomet negalime jų apžiūrėti realiai, o ir patariančių pardavėjų nėra. Tačiau nerimauti nevertėtų, kadangi praktiškai visi produktai internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymais, kurie neretai būna dar išsamesni, negu parduotuvėse. Be to, lęšių išpakuoti, pasimatuoti ar kitaip apžiūrėti neišeitų niekur. O jeigu perkant internetu prireikia pagalbos išsirenkant, galite nesunkiai susisiekti su konsultantais svetainėje arba tai padaryti galite telefonu bei taip gauti profesionalių patarimų. Plačiau apie lęšius: https://www.lesiukas.lt

Kokie buvo vieni pirmųjų kontaktiniai lęšiai?

Nors dabar parduodami lęšiai internetu nieko nestebina, tačiau jie atsirado dar tada, kai nebuvo net pačio interneto. Taigi, tai nėra naujas produktas, tačiau jis išpopuliarėjo tik paskutiniu metu. Prie to labai prisidėjo ir pasikeitę lęšiai, kurie tapo gerokai modernesni ir patogesni. Dabar jie yra vos pastebimi, lengvai įdedami, o akyje jų beveik nesijaučia. Tačiau pirmieji produktai nebuvo tokie patogūs, pirmiausia, jie buvo kieti, todėl negalėdavo prisitaikyti prie akių formos, nebuvo tokie patogūs ir įsidėjimas buvo gerokai sunkesnis. Tai labiausiai ir lėmė, kad jie nebuvo plačiai naudojami. Tačiau net dabar gamintojai stengiasi pasiūlyti ir sukurti kuo tobulesnius ir patogesnius gaminius.

Lęšiai internetu ar reikia prieš tai pasitarti su gydytoju?

Lęšius galima įsigyti praktiškai bet kur, nuo specializuotų parduotuvių iki prekybos centrų ar interneto, tačiau ar galima pačiam įsivertinti, kokį produktą pirkti, ar reikėtų prieš tai pasitarti su gydytoju? Specialistai teigia, kad tokia konsultacija yra būtina, kadangi tik gydytojas gali objektyviai įvertinti jūsų akių būklę ir pagal tai parinkti atitinkamas lęšių charakteristikas. Pačiam to padaryti praktiškai neįmanoma, tad jūsų pirkimas bus panašus į loteriją, o netinkamas produktas gali dar labiau pabloginti regėjimą bei sukelti pakankamai rimtų komplikacijų. Taigi, šioje vietoje nelabai gali padėti ir draugų patarimai, kurie jau naudoja lęšius, kadangi visų akys yra skirtingos ir individualius, todėl joms atitinkamai reikia parinkti ir tinkamus lęšius.