paskolosPaskolos šiandieniniame žmonių gyvenime yra gana įprastas ir savaime suprantamas reiškinys. Greitos paskolos, vartojimo paskolos, būsto paskolos – įsipareigojimai, kurių turi kone kiekviena šeima. Tai dažnai padeda greičiau įgyvendinti savo svajones ar planus, nelaukiant ištisus metus, kada sutaupysime reikiamą sumą. Tačiau kiekvienas mūsų turėtų žinoti, jog prieš skolinantis, reiktų atsakingai įvertinti savo galimybes ir išsirinkti tą skolinimo įstaigą, kuri gali pasiūlyti geriausias paskolos išdavimo ir grąžinimo sąlygas. Tuomet jums suteikta asmeninė paskola neslėgs pečių finansiškai ir leis džiaugtis įgytu trokštamu nekilnojamu turtu ar kitokiu pirkiniu.

Tad kokie kreditai, paskolos yra patys populiariausi ir paklausiausi? Be abejonės, pirmiausia derėtų paminėti būsto paskolas. Jos ne tik išsiskiria savo sumos dydžiu nuo kitų paskolų, bet ir yra vienos geidžiamiausių. Paprastai tokiu atveju kreipiamasi ne į greitųjų kreditų unijas, o į bankus. Norime paminėti vieną – nemanykite, jog jūsų pagrindinio banko, kuriame turite sąskaitą, pasiūlymas būtinai turi būti pats palankiausias. Apsvarstykite ir kitus variantus.

Kad palyginti visus įmanomų gauti paskolų variantus, labai pravartu pasinaudoti paskolų palyginimo platformų paslaugomis. Tą galite padaryti nė neišėję iš namų. Sakykim, internetiniame puslapyje altero.lt užpildę paraišką, jau po 1-2 valandų gausite individualių paskolų pasiūlymų sąrašą. Teliks tik išsirinkti jūsų manymu palankiausias sąlygas siūlantį banką ir nuvykti į artimiausią jo skyrių, paskambinti ar tiesiog parašyti el. laišką.

Jeigu labai nekantraujate, kol lauksite atsakymo, pasinaudokite banko būsto paskolos skaičiuokle. Įrašę prašomus duomenis į atitinkamus laukelius, greitai gausite paskaičiuotą sumą, kurią jums gali bankas suteikti. Na, išsamesnius niuansus visuomet galėsite aptarti pirmo susitikimo metu su banko skyriaus darbuotojais. Sakykim, Swedbank paskola būstui, klientams siūlo tikrai puikias sąlygas ir netgi nuolaidas. Šiomis dienomis pasirašius būsto paskolos sutartį interneto banke, siūloma 30% nuolaida administravimo mokesčiui. Interneto banke visuomet galėsite peržiūrėti ir pageidaujamai keisti savo būsto paskolos sutartį arba grąžinti skolą anksčiau laiko be papildomų mokesčių. Beje, būsto paskola visuose pagrindiniuose Lietuvos bankuose – Swedbank, Luminor, SEB ir kt. – įmanoma ir įkeičiant nekilnojamą turtą. Tokiu atveju dažnai nereikalaujamas pradinis įnašas. Taigi, pasirinkimas yra gana platus, tik tereikia būti atidiems ir surasti geriausią sprendimą. Pasikartosime, paskolų palyginimo platformos paslaugos gerokai palengvina paieškas. Be to, tai visiškai nemokama, o sutartis sudaroma tik su pasirinktu paskolos teikėju.

Kita labai populiari paskolų rūšis – vartojamosios paskolos internetu. Tokiais atvejais dažniausiai kreipiamasi į greitųjų kreditų unijas. Bobutės paskola, greitas kreditas, pigi paskola – tai pačios populiariausios užklausos internetinėje paieškoje, kai norima gauti nedidelį kreditą ir tą pačią dieną. Tai išties labai patogu. Pinigai, įvertinus kliento kreditingumą, pervedami valandos bėgyje. Visgi, net ir skolindamiesi nedidelę sumą, nepraleiskite progos sutaupyti. Paskolų palyginimas padės išsirinkti tokį pasiūlymą, kuris leis mokėti mažiausias palūkanas ir galimybę grąžinti paskolą anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.

Jeigu turite kelias paskolas ir norite sumažinti mėnesines įmokas, paskolų palyginimo platformoje visuomet galite užpildyti paraišką paskoloms sujungti. Tokios kompanijos bendradarbiavimo partneriai dažniausiai suteikia galimybę sujungti bankų sektoriui nepriklausančias skolinimo unijas, kurios turi savas sąlygas ir pasiūlymus. Tai reiškia, jog kiekviena jų pasiūlys savo sąlygas ir privalumus, leisiančius apjungti turimas paskolas ir nustatyti mažesnes mėnesines įmokas. Užpildę paraišką, jūs gausite tokių pasiūlymų sąrašą ir galėsite išsirinkti sau priimtiniausią.