Statybų darbai vyksta kur kas greičiau, jei tam yra pasirenkama patikima ir funkcionali įranga. Šiuo metu yra siūloma tikrai labai įvairi statybinė technika, tad visada galima pasirinkti pačią tinkamiausią, kuri iš tiesų puikiai pateisintų poreikius. Taigi, į ką svarbu atsižvelgti ieškant pačios tinkamiausios statybinės technikos?

Krautuvai – puikūs statybininkų pagalbininkai

Atliekant statybų darbus išsiversti be krautuvo gali būti labai sudėtinga, tad visada verta pagalvoti apie šios produkcijos įsigijimą. Tereikia atsižvelgti į tai, kokiomis savybėmis pasižymi įvairių tipų statybinė technika, ir tikrai galėsite atrasti palankiausius pasirinkimus:

  • Šakiniai krautuvai pasižymi ypatingai didele keliamąja galia, tad tokia technika atliekant statybų darbus gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Palanku tai, kad šakiniai krautuvai gali būti varomi elektra, dujomis, benzinu ar dyzelinu, tad įvertinę savo poreikius, tikrai galėsite nesunkiai apsispręsti. Pavyzdžiui, šakiniai krautuvai, kurie yra varomi elektra, puikiai tinka tais atvejais, kada siekiama sumažinti aplinkos taršą bei triukšmo lygį;
  • Teleskopiniai krautuvai – tai tokia statybinė technika, kuri funkcionalumu yra panaši į šakinius krautuvus, tačiau ji yra laikoma dar funkcionalesne. Teleskopiniai krautuvai tam tikrais atvejais gali dar labiau pasiteisinti, nes jais galima paprasčiau pasiekti didesnį aukštį, be to, užtikrinamas didesnis manevringumas.

Kita statybinė technika

Be abejo, statyboms pritaikyta įranga neapsiriboja vien tik krautuvais – šiuo metu galima rinktis iš gausybės statybinės įrangos tipų bei modelių. Taigi, ieškodami tinkamiausios statybinės įrangos, pirmiausia įvertinkite, kokius darbus turėsite atlikti. Pavyzdžiui, gali praversti tinkavimui skirta įranga, betono siurbliai, ir t.t. Galite būti užtikrinti, kad kiekvieno darbo atlikimui rasite pačius tinkamiausius įrenginius, kurie galės dar labiau paspartinti vieno ar kito darbo atlikimą.

Platų statybinės technikos pasirinkimą rasite Intrac Lietuva interneto svetainėje.

Rinkitės patikimą gamintoją

Šiuo metu yra siūloma labai įvairių gamintojų statybinė technika, tad kiekvienu atveju bus galima nuspręsti, kokią vertėtų pasirinkti. Verta pasidomėti, kokius gamintojus vartotojai vertina palankiausiai, nes tai gali padėti įvertinti vienokio ar kitokio prekinio ženklo patikimumą. Turbūt ir jūs patys turite tam tikrų mėgstamų gamintojų, kurių produkcijai teikiate pirmenybę – dažnais atvejais vertinamas ne tik produkcijos ilgaamžiškumas, bet taip pat ir patogumas naudotis, ir t.t. Jei dar neturite mėgstamo statybinės įrangos gamintojo, galite prašyti draugų ar giminaičių patarimų, o tuomet, jei jie negalės rekomenduoti dėmesio vertų gamintojų, paprasčiausiai bus palanku pasinaudoti internetine paieška, kuri tikrai leis rasti tinkamiausius pasirinkimus. Patariame rinktis patikimų ir laiko patikrintų gamintojų produkciją, tokių kaip kad Case, Bomag, Compair, Svetruc.

Kokią pinigų sumą galite skirti statybinei įrangai?

Statybinės technikos pasirinkimas neretai priklauso ir nuo to, kokia yra jos kaina. Neretais atvejais yra siekiama sutaupyti pinigų, ir ieškoma tokios produkcijos, kurios kaina būtų iš tiesų palanki. Galite pasidomėti, kokią statybinę įrangą galite įsigyti už tam tikrą numatytą kainą, ir gali būti pasirenkama ne tik nauja, bet taip pat ir naudota statybinė įranga. Nors pasirinkus pastarąjį variantą labai svarbu būti atidiems, ir neskubėti priimti tam tikro sprendimo, tačiau tikrai visada bus galima rasti dėmesio vertų pasiūlymų.

Radote dominančios statybinės technikos?

Net ir tada, kai jau manote radę tinkamiausios statybinės įrangos, neskubėkite apsispręsti, ir pasidomėkite klientų atsiliepimais. Palanku yra tai, kad šiandien internetinėje erdvėje galima rasti iš tiesų nemažai atsiliepimų apie vartotojų išbandytą produkciją, tad apsispręsti neturėtų būti labai sudėtinga. Galite neapsiriboti vien tik paieška savo gimtąja kalba – įvairi statybinė technika taip pat yra populiari ir užsienio šalyse, taigi, galite ieškoti atsiliepimų anglų ar kitomis užsienio kalbomis.

Pirkti ar nuomotis?

Statybinė technika kartais praverčia tik labai trumpą laikotarpį, tad tokiu atveju tikrai neverta investuoti į jos įsigijimą. Šiandien taip pat galima rasti pasiūlymų dominančią statybinę techniką išsinuomoti, ir toks sprendimas gali būti iš tiesų labai palankus. Tai gali pasiteisinti ir dėl to, kad nuoma kainuoja pigau nei statybinės technikos įsigijimas, ir dėl to, kad ja pasinaudojus netenka rūpintis jos pardavimu ar sandėliavimu, taigi, tokia pasirinkimo galimybė gali būti tikrai palanki.

Tuo atveju, jei būtų sunku apsispręsti, kokia statybinė technika gali geriausiai pasiteisinti, tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie duos tikrai vertingų patarimų, ir padės kur kas paprasčiau apsispręsti.