Kada geriausias pirkti vidaus duris? Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad geriausias laikas pirkti tokį produktą, tai šaltasis metų laikas. Kodėl? Pirmiausia, tuo metų laiku pardavėjai turi mažiausiai užsakymų, todėl gali pritaikyti nemažas nuolaidas norėdami parduoti savo produkciją. Antras aspektas, tai sumažėjusi statybinių darbų paklausa. Kodėl tai yra aktualu? Vidaus duris reikės sumontuoti, o šaltuoju metu laiku meistrai turi daugiau laisvo laiko, todėl ir kainos nėra itin didelės. Nepamirškite, kad geriausia užsisakinėti duris kartu su montavimo paslauga. Taip durys turės garantiją ir galėsite džiaugtis kokybiškai sumontuotu produktu. Kaip užsisakyti? Vidaus durys yra parduodamos tiek statybinių medžiagų prekybos centruose, tiek specializuotose prekybos salonuose. Dar vienas būdas užsisakyti duris, tai pasinaudoti internetu. Paieškos sistemose nesunkiai rasite daug svetainių, kuriuose parduodamos kokybiškos vidaus durys. Čia galite apžiūrėti produkciją, peržiūrėti įmonės atliktus darbus, bei išsiųsti užklausą dėl vidaus durų užsakymo. Kuo daugiau pardavėjų gaus jūsų užklausą, tuo daugiau komercinių pasiūlymų gausite jūs. Aišku, taip bus paprasčiau išsirinkti gerą produkcijos kainą. Tačiau nevertėtų pamiršti, kad ne tik kaina yra svarbi perkant tokius produktus. Geriausia ieškoti kainos ir kokybės santykio. Juk vidaus durys mums tarnaus ilgus metus, todėl vertėtų įvertinti medžiagų ilgaamžiškumą.

Kiek vidaus durys kainuoja?

Tiksli produkcijos kaina priklauso nuo keletos pagrindinių faktorių. Pirmasis, tai medžiagos iš kurių yra pagamintos durys. Vienos durys gaminamos iš gryno medžio, kitos iš pjuvenų plokštės ir kitų papildomų medžiagų. Logiška, kad gryno medžio durys kainuos brangiausiai. Antras faktorius, tai gamintojo kainodara. Kiekvienas gamintojas turi savo antkainį. Kuo didesnė kompanija, tuo mažesnis antkainis. Tokios įmonės savo produkciją eksportuoja į kitas valstybes, tad savo klientams gali pasiūlyti geresnes kainas.

Lietuvoje galima užsisakyti vietinių gamintojų produkciją arba pirkti Lenkijoje ar Kinijoje pagamintus produktus. Ar tokie produktai yra kokybiški? Pirmiausia, tai kiekvienas produktas yra kokybiškas, jeigu jis gaminamas pasitelkiant naujausias technologijas. Siekiant sutaupyti, galima rinktis duris pagamintas iš pjuvenų plokštės. Tokios durys nėra itin tvirtos, tačiau dažnai jos pigiau kainuoja ir galima rinktis iš plataus spalvų asortimento. Durys gali būti pritaikytos prie jūsų kambario interjero ir todėl daugelis klientų renkasi būtent tokias duris. Verta paminėti ir tai, kad kiekvienais metais vyksta akcijos, išpradavimai, kurių metu galite įsigyti produkciją ženkliai pigiau.